Aktuality

Něco o mně

Jmenuji se Marcela Horká a jsem padesátiletá žena, matka dvou synů, jež se jednoho dne po mnoha karambolech a pádech rozhodla vzít život do vlastních rukou.

Snažím se žít, ne přežívat. A chtěla bych vám zprostředkovat totéž. Nic není důležitější, než cítit se dobře a najít své vlastní naplnění. Protože vím, že je možné zvednout se z prachu a proměnit svůj život v nádhernou přítomnost, v níž sedscn1732 dějí zázraky, vedu k tomu i druhé. Je krásné dívat se na to, jak se lidé zvedají a konečně uchopí svůj život do vlastních rukou.

Čeká nás spolu velké dobrodružství, jedním slovem jízda. Budete se den po dni stávat sami sebou, čímž postupně objevíte své pravé Já. Tak jako já, když jsem na sklonku roku 2013 vytvořila projekt nazvaný Cesta k sobě a rozhodla se založit své facebookové stránky.

Od té chvíle již pomohly mnoha lidem odrazit se ode dna a začít žít svou vlastní pravdou. Takže pokud byly facebookové stránky počátkem všeho, co bude na jeho konci? Nepřetržité hledání. Ano, protože hledání je celoživotním procesem. A protože nevěřím na jediný život, nepřestaneme hledat nikdy. Vždy se ale posuneme vpřed. Někdy pozvolna, jindy mílovými kroky. Záleží jen na nás.

Pokud se stanou stránky vaším průvodcem, najdete už jen v mých textech mnoho podnětného. Mým neutuchajícím zájmem je totiž každodenní psaní. Tvořím a tvořím. Inspiruji se každým dnem „náhodným“ chatem s členy Cesty k sobě. Nebo prostě přijde odněkud nápad a já ho uchopím za pačesy. A když ho držím, nemá už šanci mi uniknout. Proč dávám slovo náhodný do uvozovek? Protože nic není náhoda. Všechno se děje pro něco. Pro okamžik našeho tolik potřebného „aha“.

Kdo se nenajde v mých článcích, může přijít do „poradny“. Ta ale není místem hotových rad, nesnažím se svým klientům radit, nýbrž je jemně vést. Nejkrásnějším momentem na jejich cestě je totiž pak okamžik, kdy si na vše přijdou sami, a o toto uvědomění jde. Jak tedy sezení probíhají? O tom píši v Poradenství.

 

dscn4089Nabízím malý „manuál“ – knihu duchovního růstu Cesta k sobě. Obsahuje můj příběh, mé fotografie a řadu moudrých textů.

Cena knihy 170 Kč. Poštovné 60 Kč = 230 Kč, číslo účtu: 670100-2206454701/6210 , po připsání částky ihned odesílám, zadejte prosím svůj mail.


                                     

Nabízím též e-book s názvem Malý průvodce úspěšným a šťastným vztahem. Cena 100 Kč, číslo účtu: 670100-2206454701/6210 , po připsání částky ihned odesílám, zadejte prosím svůj mail. Kniha obsahuje mou cestu lásky, mé články a osm důležitých kroků na cestě k lásce vědomé.

Zvu vás též do Internetové poradny informace najdete v záložce Poradenství.